Pozycjonowanie

  • Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie jest obecnie najskuteczniejszą i stosunkowo najtańszą formą reklamy w internecie. Wysokie pozycje umożliwią odwiedzającym wybranie Twojej oferty spośród morza innych.
Profesjonalnie pozycjoniowana strona odnotowuje wielokrotny wzrost odwiedzin, co decydowanie przekłada się na zdobycie nowych zleceń i klientów. A co najważniejsze... Na Twoją stronę trafią Klieci „targetowi”- tzn. już zainteresowani ofertą z Twojej branży. Tacy klienci są najczęściej już zdecydowani na konkretny zakup. Wpisują frazę kluczową w wyszukiwarkę, następnie klikają enter i odwiedzają pierwsze strony www które zaproponuje im wyszukiwarka.

Skuteczne pozycjonowanie to prestiż i uznanie.
Wysokie pozycje w google to doskonały sposób, aby zaprezentować Twoją firmę klientom i partnerom biznesowym jako atrakcyjną, wartościową i nowoczesną.

ANALIZA POTRZEB I RYNKU

ANALIZA POTRZEB I RYNKU

Profesjonalna analiza Twojej strony pod kątem pozycjonowania, analiza kodu oraz pomoc w wyborze słów kluczowych.

Wycenę pozycjonowania zaczynamy od ustalenia konkurencyjności słów kluczowych w wyszukiwarce. Słowa kluczowe o wyższej konkurencyjności np: „pozycjonowanie” , będą droższe niz fraza „pozycjonowanie Toruń”. Aby pozycjonowanie wyglądało naturalnie dla Google, oraz jego efekty były trwałe, prace należy prowadzić przez min. rok czasu. Wyszukiwarka nie lubi być oszukiwana i akceptuje tylko naturalny ruch, dlatego pozycjonujemy ok 3-5 fraz jednoczesnie.

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Stosujemy tylko bezpieczne metody pozycjonowania.

Algorytm Google jest kapryśny i wyznaje zasadę: co nagle to po diable. Dlatego agresywne metody dające szybkie efekty skutkują bolesnym banem od Google. Kara ta polega na usunięciu strony w czeluści wyszukiwarki, gdzie nikt się nie zapuszcza.

Dlatego tak ważne jest powierzenie tych prac profesjonalistom z doświadczeniem.
Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w algorytmie, wiemy jakie ma preferencje. Budujemy wiarygodną i naturalnie wyglądającą strukturę linków i zależności, które wywindują Twoją stronę na najwyższe pozycje.

PEWNE EFEKTY

PEWNE EFEKTY

Nasze metody są pewne i skuteczne. Z ich użyciem efekty pojawią się już w pierwszych miesiącach prowadzenia prac.

Nasi specjaliści pracują intensywnie na pierwsze wyniki już od pierwszego dnia od podpisania umowy. Jednak nie ma obaw, jeżeli trzeba będzie troche poczekać- efekt będzie długotrwały i stabilny.

Nasi Klienci co miesiąc otrzymują raport z zestawieniem efektów naszych prac. U nas wiesz za co płacisz!

facebook
banner

Chcesz żebyśmy zadzwonili
do ciebie?

Nie będziemy wykorzystywać Twojego numeru telefonu w celach marketingowych, tylko zadzwonimy

close

kontakt